• امروز : شنبه - ۵ خرداد - ۱۴۰۳
 • برابر با : Saturday - 25 May - 2024

جوابیه روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان در خصوص قطع برق کارخانه چوب و کاغذ ایران(چوکا)

 • کد خبر : 21959
 • ۲۲ آبان ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۳
جوابیه روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان در خصوص قطع برق کارخانه چوب و کاغذ ایران(چوکا)
گیل نوین_گیلان روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان در خصوص قطع برق کارخانه چوب و کاغذ ایران (چوکا) جوابیه ای منتشر کرد.

به گزارش گیل نوین؛ در این جوابیه آمده است :

«عطف به خبر منتشره در خصوص قطع برق کارخانه چوب و کاغذ ایران (چوکا) توسط شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان موارد ذیل جهت استحضار مخاطبان و شهروندان گرامی اعلام می گردد:

کارخانه چوب و کاغذ ایران(چوکا ) طی ادوار گذشته و بصورت جاری بدهی های سنگین به این شرکت داشته و شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان همواره به جهت همراهی با بخش تولید، اجرای منویات مقام معظم رهبری و اجرای سیاست های کلان کشور در راستای رونق تولید نهایت همکاری را با مشترکین صنعتی و بخش تولید استان را داشته و دارد.

– طی ماه های اخیر پنج اخطار برای کارخانه چوب و کاغذ ایران(چوکا ) بمنظور پرداخت بدهی صادر گردیده و مذاکرات تلفنی و حضوری با مدیران محترم این واحد تولیدی انجام پذیرفته است.

کارخانه چوب و کاغذ ایران(چوکا ) تا قبل از صدور آخرین اخطار از سوی این شرکت مبلغ ۹ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان بابت بهای برق مصرفی به شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان بدهکار بود.

علیرغم تمام همکاری های صورت پذیرفته از سوی توزیع برق گیلان با کارخانه چوکا ، این واحد تولیدی موفق به پرداخت بخش قابل توجه از کل مبلغ بدهی خود نشد و تنها بخش اندکی از رقم بدهی مذکور مورد پرداخت قرار گرفت و به همین منظور و براساس آیین نامه های شرکت مادر تخصصی توانیر برق کارخانه چوکا برای مدت کوتاهی قطع شد که با مذاکرات فرماندار محترم شهرستان رضوانشهر و داستان محترم عمومی و انقلاب این شهرستان ظرف مدت کوتاهی مجدداً مورد وصل برق قرار گرفت تا چرخ اقتصادی کارخانه چوکا در حال چرخش باشد و کارگران محترم متضرر نشوند.

در بخش پایانی این جوابیه با اشاره به میزان مطالبات از مشترکین آمده است: مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان در تعرفه های مختلف قریب به ۳۵۰ میلیارد تومان در کل استان به این شرکت در قالب بهای برق مصرفی بدهی دارند که این رقم چشمگیر یکی از چالش های اساسی آن بوده، زیرا از محل وصول مطالبات امکان اجرای پروژه های احداث، نگهداری، نوسازی و تقویت شبکه های توزیع برق امکان پذیر می باشد و انتظار از شهروندان محترم استان این است که با پرداخت به موقع بهای برق مصرفی خود یاری رسان خادمان خود در صنعت برق گیلان باشند.»

لینک کوتاه : https://gilnovin.ir/?p=21959

  ثبت دیدگاه

  مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
  قوانین ارسال دیدگاه
  • پیام هایی که حاوی تهمت، افترا و غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهد شد.
  • دیدگاه های شما، پس از تایید مدیریت در وب سایت خبری گیل نوین منتشر خواهد شد.