• امروز : شنبه - ۲ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 22 June - 2024
توسط تامین اجتماعی گیلان در هفت ماهه لغایت مهر امسال انجام پذیرفت :

پرداخت قریب به ۱۰ هزار فقره کمک هزینه اروتز و پروتز به بیمه شدگان و بازنشستگان

  • کد خبر : 5397
  • ۰۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۹
پرداخت قریب به ۱۰ هزار فقره کمک هزینه اروتز و پروتز به بیمه شدگان و بازنشستگان
گیل نوین/گیلان تامین اجتماعی گیلان بابت ارائه تعهدات کوتاه مدت در هفت ماهه لغایت مهر سالجاری ، بیش از 220 میلیارد تومان تعهدات در قالب هشتاد و چهار هزار فقره سند پرداخت نموده است.

به گزارش گیل نوین/علی حسین نژاد مدیرکل تامین اجتماعی گیلان ، با بیان اینکه در هفت ماهه لغایت مهرماه سالجاری قریب به ۸۴۰۰۰ سند تعهدات کوتاه مدت در شعب تامین اجتماعی استان صادر و بابت آنها ۲۲۰ میلیارد تومان تعهدات پرداخت شده است افزود : مقرری بیمه بیکاری با متوسط ۷۹۰۰ نفر در ماه و بیش از ۵۵۴۰۰ سند با رقمی معادل ۱۷۷/۵ میلیارد تومان بیشترین میزان این تعهدات بوده است .

وی همچنین اظهار داشت : غرامت ایام بیماری با ۱۴۱۰۷ فقره و مبلغی بیش از ۲۵/۷ میلیارد تومان و کمک هزینه بارداری ایام مرخصی زایمان بیمه شدگان زن با تعداد ۲۸۴۸ فقره سند و رقمی معادل ۸/۵ میلیارد تومان از دیگر تعهدات این بخش میباشد .

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان با اشاره به اینکه کمک هزینه وسایل کمک پزشکی در دو بخش اروتز و پروتز با ۹۸۹۴ مورد و رقمی بیش از ۴/۵ میلیارد تومان از دیگز خدمات تامین اجتماعی در بخش تعهدات کوتاه مدت است ، خاطر نشان ساخت در این مدت ۱۱۳۹ مورد کمک هزینه ازدواج با رقم ۳/۵ میلیارد تومان و ۵۳۷ مورد کمک هزینه کفن و دفن با ۱/۲ میلیارد تومان از جمله دیگر تعهدات ارائه شده به جامعه هدف در استان بوده است.

لینک کوتاه : https://gilnovin.ir/?p=5397
  • منبع : گیل نوین

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • پیام هایی که حاوی تهمت، افترا و غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهد شد.
  • دیدگاه های شما، پس از تایید مدیریت در وب سایت خبری گیل نوین منتشر خواهد شد.