• امروز : دوشنبه - ۲۵ تیر - ۱۴۰۳
 • برابر با : Monday - 15 July - 2024
دوستار در جشن بزرگ خانواده استادان:

هویت سازی در نهاد خانواده و دانشگاه بیمه نظام اجتماعی / به شبکه های مجازی اجازه ندهید جایگزین خانواده‌ها باشند

 • کد خبر : 19014
 • ۲۲ تیر ۱۴۰۲ - ۲۲:۴۲
هویت سازی در نهاد خانواده و دانشگاه بیمه نظام اجتماعی / به شبکه های مجازی اجازه ندهید جایگزین خانواده‌ها باشند
گیل نوین_گیلان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گیلان با اشاره به اینکه خانواده و دانشگاه نقش اساسی در تبیین و هویت فرزند دارد،‌ خاطر نشان کرد: نهاد خانواده نهاد اساسی است و اگر هویت فرزند در این نهاد خوب شکل بگیرید، بیمه نظام اجتماعی برای آینده است. را

به  گزارش گیل نوین/محمد دوستار در اجتماع بزرگ دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت که با حضور استادان و خانواده ایشان در سالن اجتماعات این واحد دانشگاهی برگزار شد، اظهار داشت : خانواده نقش مهمی در جامعه دارد، خانواده هویت ساز کشور است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان با بیان اینکه هویت عنصر تعیین کننده و امید بخش است، تصریح کرد : هویت با خانواده پایه ریزی و با ورود به مدرسه و دانشگاه تقویت و مستحکم می شود.
دبیر هیات امناء و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گیلان با اشاره به اینکه عوامل هویت بخش متعدد هستند ملی ، مذهبی و اسطوره ها، دانشمندان، شعرا و همانند آن هویت بخش جامعه است، گفت: گذشتکان ما در همه حال می کوشند تا به نسل های بعد از خود بیان کنند که دارای هویت و ریشه عمیقی هستند.
دوستار با بیان اینکه تبیین بزرگان و اندیشمندان یک نظام اجتماعی و شهدا نیز به طور خاص یک پشتوانه هویتی و دل گرمی محسوب می شوند، افزود: اگر هویت ها به طور مطلوب و به موقع به جوان انتقال داده نشود بی هویتی جایگزین خواهد شد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گیلان با اشاره به اینکه خانواده و دانشگاه نقش اساسی در تبیین و هویت فرزند دارد،‌ خاطر نشان کرد: نهاد خانواده نهاد اساسی است و اگر هویت فرزند در این نهاد خوب شکل بگیرید، بیمه نظام اجتماعی برای آینده است .
دوستار با اشاره به اینکه در عصری که زندگی می کنیم عصر فرا صنعتی است و در عصر فراصنعتی با مخاطره اساسی مواجه هستیم، گفت: در عصر فراصنعتی شبکه های مجازی وارد زندگی همکان شده است و بیش از پدر و مادر با فرزندان ایشان در ارتباط هستند.
دبیر هیات امناء و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گیلان، با اشاره به اینکه در عصر فراصنعتی مادران نقش مهمی دارند و باید در پرورش کودک و نوجوان بیش از پیش کوشا باشند، اضافه کرد: در فضای مجازی هویت امروز جوانان شکل می گیرد که بسیار خطر ناک است.
دوستار با تاکید بر اینکه نباید اجازه بدهیم تا شبکه های مجازی جای خانواده‌ها را بگیرد، گفت: اساتید در دانشگاه نیز به هویت سازی درست جوانان کمک کنند.
این استاد دانشگاه با تاکید بر اینکه ایران دارای افتخارات تاریخی ملی و مذهبی ارزشمندی است، افزود: دوران دفاع مقدس سراسر هویت ساز است و این هویت های تاثیر گذار باید به نسل جدید انتقال داده شود.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان کفت: هویت سازی درست، امید را در جامعه تقویت می کند و آرمان خواهی به وجود می آورد.

لینک کوتاه : https://gilnovin.ir/?p=19014

  ثبت دیدگاه

  مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
  قوانین ارسال دیدگاه
  • پیام هایی که حاوی تهمت، افترا و غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهد شد.
  • دیدگاه های شما، پس از تایید مدیریت در وب سایت خبری گیل نوین منتشر خواهد شد.