• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
 • برابر با : Wednesday - 17 April - 2024
مهندس سلطانی :

خودگردانی مناطق منتخب مخابراتی باید با حفظ پیوستگی ستادی انجام شود

 • کد خبر : 23799
 • ۰۶ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۷:۵۵
خودگردانی مناطق منتخب مخابراتی باید با حفظ پیوستگی ستادی انجام شود
گیل نوین_گیلان:مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در مراسم نهادینه سازی سند ابلاغی تفویض اختیار به مناطق مخابراتی منتخب که سه شنبه سوم بهمن انجام شد، اظهار داشت: با تلاش حداکثری مناطق مخابراتی اصفهان، البرز، سمنان، مرکزی و خراسان شمالی انتظار داریم این مناطق در نهایی سازی تفویض اختیار به مناطق موفق بوده و  لازمه ی آن، خودگردانی کامل در ضمن حفظ پیوستگی با بخش ستادی است.

به گزارش گیل نوین/؛به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس سلطانی در این مراسم که با حضور معاونان ستادی مرتبط به پروژه تفویض اختیار به مناطق مخابراتی و مدیریت میانی مرتبط در حوزه مالی، شبکه ، تجاری و خدمات مشتریان ، فناوری اطلاعات و سرمایه انسانی برگزار شد اذعان داشت: در حالت کنونی، خودگردانی صحیح یک فرصت برای   مخابرات است.

این مراسم که به منظور بررسی نهایی خودگردانی و تفویض احتیار به مناطق مخابراتی در ابتدا با استفاده از استان های پایلوت انجام شد ، دکتر زارعیان؛ معاون تجاری خدمات مشتریان، دکتر مطهری؛ سرپرست معاونت سرمایه انسانی، مهندس شکوری؛ معاون راهبرد و توسعه کسب و کار، مهندس سید صالحی؛ معاون فناری اطلاعات، مهندس طاهری؛ معاون مالی و مهندس خلیلی؛ معاون شبکه و همچنین مدیران مناطق البرز، سمنان، مرکزی، خراسان شمالی و اصفهان حضور داشتند.

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران با اشاره به اینکه پروژه خودگردانی و تفویض اختیار،  پروژه ای سخت و زمان بر است خاطر نشان کرد: استان های درگیر این مورد و معاونت راهبردی به عنوان مجری اول طرح هم به صورت ویژه قدردانی    کرد و افزود: مراحل تخصیص نهایی سازی سند ابلاغیه تفویض اختیار به مناطق مخابراتی با توجه به بررسی های انجام شده تحول مهمی در توسعه شرکت ایجاد خواهد کرد.

مهنس سلطانی وظایف تمام مدیران این پنج منطقه مخابراتی را بیش از گذشته سنگین و در  عین حال تاثیر گذار در آینده مخابرات عنوان کرد و افزود: به عنوان مثال در طرح نجما پیاده شده مثالی مناسب از استقلال نسبی هر استان با توجه به ظرفیت های موجود در عین حفظ پیوستگی ستاد است.

وی افزود: توسعه و استقلال مناطق مخابراتی باید بر اسا س مصوبات ستادی انجام شده و منابع توسعه از محل مولد سازی دارای ی ها در استان تهیه شود.

لینک کوتاه : https://gilnovin.ir/?p=23799

  ثبت دیدگاه

  مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
  قوانین ارسال دیدگاه
  • پیام هایی که حاوی تهمت، افترا و غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهد شد.
  • دیدگاه های شما، پس از تایید مدیریت در وب سایت خبری گیل نوین منتشر خواهد شد.