• امروز : شنبه - ۵ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 25 May - 2024

تامین دارو و تجهیزات در حوادث و بحرانها یکی از مهمترین برنامه های حوزه درمان تامین اجتماعی گیلان است .

  • کد خبر : 4697
  • ۱۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۵
تامین دارو و تجهیزات در حوادث و بحرانها یکی از مهمترین برنامه های حوزه درمان تامین اجتماعی گیلان است .
گیل نوین/گیلان همزمان با هفته پدافند غیرعامل ، آخرین برنامه ها و اقدامات حوزه درمان تامین اجتماعی گیلان توسط مدیر این مجموعه تشریح گردید.

به گزارش گیل نوین/ قنبرپور سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گیلان با بیان اینکه جهان امروز در معرض انواع خطر های طبیعی و انسانی قرار دارد آمادگی برای مقابله با حوادث و بحرانها را بسیار ضروری دانست و اظهار داشت مدیریت درمان تامین اجتماعی استان به عنوان یک سازمان خدمت رسان در امور درمان برای یک میلیون سیصد هزار بیمه شده تامین اجتماعی استان نیازمند تمهیدات لازم برای مقابله با بحران ها و حوادث در قالب برنامه های پدافند غیر عامل است .
وی در تشریح مهمترین فعالتهای انجام گرفته در سطح مراکز درمانی برای مقابله با بحران ها گفت : مدیریت منابع ذخیره آبی و سوخت مراکز درمانی با بالابردن سطح ایمنی در مقابل حوادث و بحرانهای احتمالی از قبیل سیل و زلزله ، ارتقاء امنیت اطلاعات و اتاق های سرور در کلیه مراکز درمانی تحت پوشش از فعالیتهای مهم برای کاهش آسیب پذیری در ارائه خدمات درمانی به بیمه شدگان می باشد.

دکتر قنبر پور با اشاره به بحران کرونا در دو سال اخیر افزود : برای مقابله با کرونا در مرحله اول سطح ایمنی پرسنل از نظر جسمی و روحی با انجام واکسیناسیون و تجهیزات پوششی در الویت قرار گرفت همچنین بخشهای بیشتری از بیمارستان برای مقابله با کرونا در اختیار بیماران عفونی قرار گرفت. در همین راستا با کسب مجوز ستاد مرکز نیروهای درمانی و خدماتی از طریق قرار داد موقت جذب شدند تا در ارائه خدمت رسانی به بیماران خللی ایجاد نگردد.

سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی گیلان ، تامین دارو و تجهیزات در حوادث و بحرانها را یکی از مهمترین برنامه های مدیریت درمان تامین اجتماعی استان بیان نمود و افزود به همین منظور کلیه مراکز درمانی مکلف هستند همیشه برای شش ماه آینده دارو ها و تجهیزات مورد نیاز بیمه شدگان را تهیه نمایند.
دکتر قنبرپور همچنین به اجرای برنامه های آموزش مجازی مرتبط برای مقابله با فعالیتهای خرابکارانه دشمن و پدافند مرتبط با آن اشاره و اظهارداشت: دوره های آموزشی در زمینه های مختلف از قبیل سایبری ، زیستی ، فرهنگی ، شیمیایی و… برای همکاران درمان استان در طول سال برگزار می شود تا در مقابل حوادث و بحرانها آمادگی کامل وجود داشته باشد.

لینک کوتاه : https://gilnovin.ir/?p=4697
  • منبع : گیل نوین

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • پیام هایی که حاوی تهمت، افترا و غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهد شد.
  • دیدگاه های شما، پس از تایید مدیریت در وب سایت خبری گیل نوین منتشر خواهد شد.